Vamzdynų valymas lauko tinklų

AUKŠTU SLĖGIU, ELEKTRINIAIS GYVATUKAIS VIDAUS VAMZDYNŲ VALYMAS

AUKŠTU SLĖGIU VIDAUS TINKLŲ VAMZDYNŲ VALYMAS

Vamzdynų valymo paslauga dažniausiai reikalinga ten, kur yra didesnis srautas žmonių. Gamybinės patalpos, biurai, cechai, taip pat labai priklauso nuo pačio vamzdyno, jeigu patalpos senos, tai vamzdynas dažniausiai, būna klotas su pastato pastatymu ir per daugelį metų jis apsinešą, „suvaikšto“, surūdija, prakiūra, užauga biologinėmis atliekomis. Vamzdynų valymas, kaip paslauga, reikalinga tam, kad kiek įmanoma geriau atnaujintų vamzdyną iš vidaus, kad  vamzdynas galėtų nepertraukiamai dirbti toliau. Mūsų specialistai vamzdynus valo tik su moderniausia įranga, todėl darbai atliekami greitai, kokybiškai ir švariai. Populiariausi vamzdynų valymo būdai kuriuos mes naudojame:

Plovimas aukštu slėgiu. Specialiais mobiliais prietaisais sukeliant aukštą spaudimą specialioje, vamzdynų valymui pritaikytoje žarnoje, per specialią galvutę „skėčio principu“ paleidžiama žarna į vamzdyną. Vamzdyne žarna savo eiga lenda gilyn, taip išvalydama kamščius ir  atplaudama vamzdynų sieneles, išvalo vamzdynus.  Vamzdynų valymas prasideda nuo problemos nustatymo ir tik patyrę specialistai vamzdynus gali išvalyti švariai ir greitai.

ELEKTRINIAIS GYVATUKAIS (D22 – apie 50 m. D16 – apie 20 m.)

Atkimšimas sekcijiniais lynais. Pasitelkiant specialų prietaisą, kuris pritaikytas vamzdynų valymui, turi specialius antgalius , kurie padeda švariai ir greitai išvalyti bei atkimšti vamzdyną. Per specialų aparatą yra leidžiami nerūdijančio plieno sekcijiniai lynai D22 (5 m.), D16 (2 m.), kurie jungiasi tarpusavyje.  Vamzdyne jie yra stumiami per aparatą, taip pat ant galo lyno yra uždedami antgaliai, kurie padeda lengviau pašalinti susidariusius kamščius, nuvalyti vamzdynų sieneles. Antgaliai yra įvairūs ir pritaikyti įvairioms situacijoms. Patys specialistai darbo metu parenka problemos sprendimui tinkamiausią antgalį. Turime galimybes atkimšti nuo ploniausių vamzdžių iki didelių ir labai didelių, pasitelkiant tam pritaikytas priemones. Elektriniai sekcijiniai lynai vamzdynų valymui dažniausiai naudojami senam vamzdynui, t.y. ketaus metalui (špižius), per daugelį naudojimo metų vamzdyno sienelės užauga, sunkiai prateka nuotekos, taip pat prisideda prie kimšimosi stačios alkūnės, per kurias sunku patekti į vamzdyną ir tinkamai atkimšti vamzdžius. Tačiau mūsų turimi prietaisai įveikia praktiškai bet kokias kliūtis.