Ar turite problemų su vamzdžių užsikimšimu ar kanalizacija Kaune? Nelaukite ir kreipkitės į mūsų profesionalus – Atkemsu.lt!

Skambinkite 8 693 77738

Arba parašykite laišką kontaktų skiltyje.

  • Mūsų patyrę specialistai su didžiausiu atsakomybės jausmu ir profesionalumu išspręs jūsų vamzdynų problemas greitai ir efektyviai.
  • Naudojame moderniausią technologiją ir įrankius, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir ilgaamžiškas valymas.
  • Pasirinkdami Atkemsu.lt, galite būti tikri, kad gausite profesionalią paslaugą už prieinamą kainą.
  • Mes siūlome skirtingas paslaugų rūšis, tokias kaip bendras vamzdynų valymas, nuotekų valymas, vandens tiekimo sistemos valymas ir kt.
  • Greitas vamzdyno valymas Kaune ir Kauno raj.

Nereikia daug laiko ar pastangų, kad būtų išspręstos jūsų vamzdynų problemos. Kreipkitės į Atkemsu.lt ir leiskite mums padėti jums išvengti nemalonių situacijų ir užtikrinti sklandų vandens ir nuotekų tekėjimą Kaune.

Super Martynas💪🙂
mantas tamosiunas
mantas tamosiunas
2023-03-27
Aukštas lygis
Ričardas Bendžiūnas
Ričardas Bendžiūnas
2023-01-08
Viską atliko puikiai, buvo mandagus ir tvarkingas.
Inga Kozlova
Inga Kozlova
2022-12-30
Sąžiningai dirbantys specialistai.
dainius sneider
dainius sneider
2022-11-30
Atkimšo labai gerai.
Andrius Pilkauskas
Andrius Pilkauskas
2022-11-14
Labai dekojame Martynui uz atnaujintus vamzdynus, ko kitiems nepavyko padaryti. Issprende ilgai kamavusia problema!
Dominykas Rimkevicius
Dominykas Rimkevicius
2022-10-20
Viskas atlikta greitai ir sutartu laiku, rekomenduoju!
Ramūnas Petraška
Ramūnas Petraška
2022-08-31

Vamzdynų valymas lauko tinklų

AUKŠTU SLĖGIU, ELEKTRINIAIS GYVATUKAIS VIDAUS VAMZDYNŲ VALYMAS

AUKŠTU SLĖGIU VIDAUS TINKLŲ VAMZDYNŲ VALYMAS

Vamzdynų valymo paslauga dažniausiai reikalinga ten, kur yra didesnis srautas žmonių. Gamybinės patalpos, biurai, cechai, taip pat labai priklauso nuo pačio vamzdyno, jeigu patalpos senos, tai vamzdynas dažniausiai, būna klotas su pastato pastatymu ir per daugelį metų jis apsinešą, „suvaikšto“, surūdija, prakiūra, užauga biologinėmis atliekomis. Vamzdynų valymas, kaip paslauga, reikalinga tam, kad kiek įmanoma geriau atnaujintų vamzdyną iš vidaus, kad  vamzdynas galėtų nepertraukiamai dirbti toliau. Mūsų specialistai vamzdynus valo tik su moderniausia įranga, todėl darbai atliekami greitai, kokybiškai ir švariai. Populiariausi vamzdynų valymo būdai kuriuos mes naudojame:

Plovimas aukštu slėgiu. Specialiais mobiliais prietaisais sukeliant aukštą spaudimą specialioje, vamzdynų valymui pritaikytoje žarnoje, per specialią galvutę „skėčio principu“ paleidžiama žarna į vamzdyną. Vamzdyne žarna savo eiga lenda gilyn, taip išvalydama kamščius ir  atplaudama vamzdynų sieneles, išvalo vamzdynus.  Vamzdynų valymas prasideda nuo problemos nustatymo ir tik patyrę specialistai vamzdynus gali išvalyti švariai ir greitai.

ELEKTRINIAIS GYVATUKAIS (D22 – apie 50 m. D16 – apie 20 m.)

Atkimšimas sekcijiniais lynais. Pasitelkiant specialų prietaisą, kuris pritaikytas vamzdynų valymui, turi specialius antgalius , kurie padeda švariai ir greitai išvalyti bei atkimšti vamzdyną. Per specialų aparatą yra leidžiami nerūdijančio plieno sekcijiniai lynai D22 (5 m.), D16 (2 m.), kurie jungiasi tarpusavyje.  Vamzdyne jie yra stumiami per aparatą, taip pat ant galo lyno yra uždedami antgaliai, kurie padeda lengviau pašalinti susidariusius kamščius, nuvalyti vamzdynų sieneles. Antgaliai yra įvairūs ir pritaikyti įvairioms situacijoms. Patys specialistai darbo metu parenka problemos sprendimui tinkamiausią antgalį. Turime galimybes atkimšti nuo ploniausių vamzdžių iki didelių ir labai didelių, pasitelkiant tam pritaikytas priemones. Elektriniai sekcijiniai lynai vamzdynų valymui dažniausiai naudojami senam vamzdynui, t.y. ketaus metalui (špižius), per daugelį naudojimo metų vamzdyno sienelės užauga, sunkiai prateka nuotekos, taip pat prisideda prie kimšimosi stačios alkūnės, per kurias sunku patekti į vamzdyną ir tinkamai atkimšti vamzdžius. Tačiau mūsų turimi prietaisai įveikia praktiškai bet kokias kliūtis.

Vamzdynų valymas

Vamzdynų valymas yra sudėtinga procedūra, kurią reikia atlikti tinkamai ir kruopščiai. Pirmiausia, reikia nustatyti užsikimšimo priežastis ir jas pašalinti. Tai gali būti atliekama specialiu įrankiu, vadinamu kanalizacijos kamera, kuris gali pašalinti atliekas, susidariusias dėl šiukšlių, plaukų, maisto likučių ir kitų nevalomų dalykų. Tačiau, jei užsikimšimas yra labai didelis arba yra sužeisti vamzdžiai, reikia naudoti profesionalią įrangą, tokia kaip hidrauliniai valikliai arba vamzdžių lazerinis valymas.

Greitas vamzdynų valymas Kaune

Kauno mieste yra daug įmonių, kurios siūlo vamzdynų valymo paslaugas. Jie dažniausiai siūlo skirtingas paslaugų rūšis, tokias kaip bendras vamzdynų valymas, nuotekų valymas, vandens tiekimo sistemos valymas ir kt. Be to, kai kurių įmonių paslaugų spektras yra plačiau, ir jos taip pat siūlo remonto paslaugas arba net statybos paslaugas.

Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusią įmonę, kuri galės išspręsti jūsų vamzdynų problemas greitai ir efektyviai. Prieš pasirinkdami paslaugų teikėją, turėtumėte pasikonsultuoti su specialistais, pakalbėti su keliais įmonių atstovais, peržiūrėti jų siūlomas paslaugas ir kainas. Be to, galite pasidomėti kitų klientų atsiliepimais ir patikrinti įmonės reputaciją.

Vamzdynų valymas padeda išvengti nemalonių situacijų, susijusių su užsikimšusiais vamzdžiais ir kanalizacijos sistema. Pasirinkite patikimą ir patpatyrusią paslaugų teikėją, kad būtų užtikrintas profesionalus ir kokybiškas darbas. Taip pat svarbu reguliariai rūpintis vamzdžių priežiūra ir valymu, kad būtų išvengta galimų problemų ateityje.

Be to, reikia atkreipti dėmesį į ekologiškumą ir aplinkos apsaugą. Kai kurių įmonių valymo metu gali būti naudojami kenksmingi chemikalai, kurie gali neigiamai paveikti aplinką ir sveikatą. Todėl svarbu pasirinkti įmonę, kuri naudoja saugius ir aplinkai draugiškus valymo metodus.

Nereikia pamiršti, kad vamzdynų valymas yra būtina paslauga, kuri padeda išvengti nemalonių situacijų ir užtikrinti sklandų vandens ir nuotekų tekėjimą. Todėl, jei pastebite bet kokių problemų su vandens tekėjimu ar kanalizacija, svarbu nedelsiant kreiptis į patyrusią įmonę, kuri padės išspręsti problemas greitai ir efektyviai.

Galutinai, vamzdynų valymas yra svarbi paslauga, kuri gali išvengti nemažai nemalonių situacijų, susijusių su vamzdžių užsikimšimu ir kanalizacijos blokada. Svarbu pasirinkti patikimą ir patyrusią įmonę, kuri naudoja saugius ir ekologiškus metodus, kad būtų užtikrintas kokybiškas ir profesionalus darbas. Reguliariai rūpindamiesi savo vamzdžiais ir kanalizacija, galite išvengti problemų ateityje ir užtikrinti sklandų vandens ir nuotekų tekėjimą.