Patikimas kanalizacijos valymas Kaune

Mūsų įmonė yra patyrusi tiek kanalizacijos valymo, tiek kanalizacijos atkimšimo srityse. Mes savo darbuose naudojame ilgametę patirtį, kurios dėka mūsų kanalizacijos valymos paslaugos yra patikimos ir kokybiškos.

Skambinti dabar 8 693 77738

Kaip vyksta kanalizacijos įvertinimas?

Prieš pradedant dirbti objekte, pirmiausia turime nustatyti problemos pobūdį. Jei vamzdynai yra pilni ar užsikimšę, yra daugybė veiksnių, kurie gali trukdyti siekti norimo rezultato. Todėl būtina išsiaiškinti vamzdynų kryptį, kiekį ir aplinkui esančius surinkimo šulinius. Tik nustačius tikslią problemos vietą ir pobūdį, galime atlikti kanalizacijos valymą / atkimšimą švariai ir greitai. Tai yra mūsų prioritetinis tikslas, kad klientams būtų suteiktos kokybiškos ir patikimos paslaugos.

Super Martynas💪🙂
mantas tamosiunas
mantas tamosiunas
2023-03-27
Aukštas lygis
Ričardas Bendžiūnas
Ričardas Bendžiūnas
2023-01-08
Viską atliko puikiai, buvo mandagus ir tvarkingas.
Inga Kozlova
Inga Kozlova
2022-12-30
Sąžiningai dirbantys specialistai.
dainius sneider
dainius sneider
2022-11-30
Atkimšo labai gerai.
Andrius Pilkauskas
Andrius Pilkauskas
2022-11-14
Labai dekojame Martynui uz atnaujintus vamzdynus, ko kitiems nepavyko padaryti. Issprende ilgai kamavusia problema!
Dominykas Rimkevicius
Dominykas Rimkevicius
2022-10-20
Viskas atlikta greitai ir sutartu laiku, rekomenduoju!
Ramūnas Petraška
Ramūnas Petraška
2022-08-31

Kas yra kanalizacijos valymas?

vamzdžiai

Kanalizacijos valymas yra gyvybiškai svarbi veikla, siekiant užtikrinti sveiką aplinką ir patogumą miesto gyventojams. Kaune, viename iš didžiausių Lietuvos miestų, kanalizacijos valymo paslaugų teikėjai siūlo kokybiškas ir profesionalias paslaugas, naudojant naujausias technologijas bei patikimus specialistus.

Dažniausi užsikimšimo atvejai

Buitinis naudojimas

Buitinis naudojimas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kai kanalizacija užsikemša. Tai gali atsitikti, kai į tualetą įmetame tualetinio popieriaus, higieninių paketų ar net grindų skudurų. Tokio tipo užsikimšimai yra labai sudėtingi, nes dažnai reikia ne tik atkimšti vamzdynus, bet ir ištraukti pašalinius daiktus, kad ateityje nebūtų tokios pat problemos. Be to, gyvenant daugiabutyje, netinkama kanalizacija gali sukelti problemų kaimynams, kurios gali baigtis buto užliejimu.

Biologiniai kamščiai

Kitas dažnas užsikimšimo tipas. Jie susidaro dėl apsinešusių sienelių, maisto likučių ir aliejaus nuosėdų, kurios laikui bėgant susiformuoja į riebalinius kamščius. Šiuo atveju reikia naudoti aukštą slėgį ir karštą vandenį, kad būtų išvalytas vamzdynas. Pirmieji požymiai, kad reikia valyti kanalizaciją, yra sulėtėjęs vandens nubėgimas ir gurguliavimo garsas iš kriauklės.

Statybiniai kamščiai

Jie atsiranda, kai statybos metu į vamzdynus patenka statybinės atliekos. Tai gali atsitikti, jei neuždengiama vamzdynų galų, kai betonuojamos grindys arba darbininkai nesivargina išnešti glaisto ir dažų likučių į konteinerį. Tokio tipo vamzdymo užsikimšimai yra sudėtingi, nes reikia atlikti papildomus kanalizacijos valymo darbus, kad būtų pašalintos statybinės atliekos.

Deformuoti vamzdynai

Gali  atsirasti dėl išorės poveikio, pavyzdžiui, namo pamatai gali užspaudžia ir sulaužyti vamzdyną, arba medžio šaknys gali peraugti vamzdyną, kuris sustabdo jo darbą. Šiuo atveju kanalizacijos valymas padeda ne visada, nes kiekviena situacija yra individuali, o kartais reikia keisti vamzdyną nauju.

Kiekviena iš šių kanalizacijos užsikimšimo priežasčių yra sudėtinga ir gali sukelti rimtų problemų, jei nesprendžiama laiku. Todėl svarbu reguliariai stebėti savo kanalizacijos būklę ir atlikti prevencines priemones, kad būtų išvengta užsikimšimo. Jei jau susidūrėte su kanalizacijos užsikimšimu, geriausia kreiptis į patyrusius specialistus, kad jie galėtų pašalinti užsikimšimo priežastis ir atkurti normalų kanalizacijos valymo darbą. Tai padės išvengti papildomų problemų ir sutaupyti laiko bei pinigų.