Kanalizacijos valyme / atkimšime mūsų įmonė turi sukaupusi didelę patirtį, kuri atsispindi kasdieniuose darbuose ir teigiamuose klientų atsiliepimuose. Pirmas dalykas, kurį reikia padaryti prieš pradedant dirbti objekte, reikia nustatyti pačią problemą, jeigu vamzdynai pilni ir yra užsikimšę, tai gali būtį daug vietų, kuriuose dirbant nepasieksi norimo rezultato. Reikia išsiaiškinti vamzdynų kryptis, kiekį, aplinkui objektą esančius surinkimo šulinius. Ir tik nustačius tikslią problemą ir vietą kanalizacijos valymą / atkimšimą galima atlikti švariai ir greitai.

Dažniausios kanalizacijos užsikimšimo priežastys:

  1. Buitinis naudojimas, kai kanalizacija užsikemša įmetus tualetinio popieriaus, higieninių paketų, netyčia įmetus grindų skudurą, tualeto kvapuką. Sudėtingiausia būną kai neužtenka tik atkimšti, bet reikia ir ištraukti pašalinius daiktus, kad ateityje nesudarytų tokių pačių problemų, o gyvenant daugiabutyje nepridarytų problemų kaimynams, kuris gali baigtis buto užliejimu.
  2. Biologinis kamštis, kai vamzdynai užauga dėl apsinešusių sienelių, nuo maisto, aliejaus likučių. Biologiniai kamščiai susidaro laikui bėgant, viduje vamzdyno iš lėto pradeda kauptis nuosėdos ir jos susiformuoja į riebalinius kamščius, kuriuos geriausiai išvalyti tinka aukštas slėgis su karštu vandeniu, tuomet riebalai pradeda tirpti  ir išplaukia į kanalizaciją.  Pirmi požymiai, kad neužilgo reikės kanalizacijos valymo yra suletėjęs vandens nubėgimas ir dažniausiai iš kriauklės girdimas gurguliavimo garsas. Tai parodo, kad vamzdyne sumažėjęs pralaidumas, dėl kurio neužilgo užsikimš vamzdynas.
  3. Statybinis kamštis, kai į vamzdyną atsitiktinai ar specialiai įmetamos statybinės atliekos. Per ilgą laiką išskyrėm kelias problemas šiuo atveju – 1. Statybinės atliekos patenka į naujai išvedžiotus vamzdynus  per neužaklintus vamzdynų galus. Tarkim betonuojamos grindys o vamzdis neuždarytas, tai per jį patenka betono gabalai.  2. Darbininkai nesivargindami išnešti glaisto, dažų likučių į konteinerį, darbo metu viska pila i unitazą. Taip glaisto likučiai nusėda vamzdyne ir sudaro kamščius.
  4. Deformuotas vamzdynas, kai išvedžioti vamzdynai susiduria su išorės poveikiu, t.y. pasėda namo pamatai ir užspaudžia bei sulaužo vamzdyną, perauga medžio šaknys, per ilgesni laiką šaknys išsikeroja vamzdyne, taip sustabdydamos vamzdyno darbą. Šiuo atveju kanalizacijos valymas padeda ne visada, kiekviena situacija individuali. Vieną vamzdyną pavyksta atkimšti, kitas būna per daug deformuotas, todėl tenka keisti vamzdyną nauju.